niedziela, 27 stycznia 2013

Włamanie na bloga!

UWAGA, UWAGA!ŚMIEM TWIERDZIĆ, ŻE NASZA UKOCHANA BLOGGERKA NIESTETY NIE JEST UWAŻNA:)TUTAJ SYLWIA, JEJ PRZYJACIÓŁKA! KAROLA BYŁA U MNIE NA NOC I ZAPOMNIAŁA SIĘ WYLOGOWAĆ ZE SWOJEGO KONTA. W TAKIM RAZIE ROBIĘ MAŁY WŁAM. MOGŁABYM BYĆ NA TYLE CHAMSKA I ZNISZCZYĆ JEJ TEGO BLOGA I POWYPISYWAĆ JAKIEŚ BZDURY, ALE NIE JESTEM. CHOCIAŻ NIE POWIEM.. myślałam o tym :D


Chciałabym wam tu napisać, że znam się z Karolą już 7 lat i różnie między nami bywało. Nieraz nienawidziłyśmy się, zazdrościłyśmy sobie i obrażałyśmy się na siebie bez przerwy. Uważałam ją za egoistkę, która widzi tylko czubek własnego nosa. Oj, jak bardzo się myliłam. To jest jedna z najbardziej pozytywnych, uśmiechniętych, zwariowanych i godnych zaufania osób jakie znam. Zawsze mogę na nią liczyć w każdej sytuacji, tak jak ona na mnie. Jedyne co mnie w niej wkurza to ciągłe narzekanie na swoją tuszę albo wygląd, ale wtedy mam ochotę walnąć ją w tą piękną główkę, by wybić jej to z głowy. Przecież sami przyznacie, że to nie prawda i trzeba ją w tym przekonaniu niejednokrotnie utwierdzać. Zawsze wiedziałam, że jest utalentowana. Po tym blogu można zobaczyć jak bardzo. Uwielbiam z nią śpiewać i wygłupiać się. Jak nikt doradzi mi w co mam się ubrać na jaką okazję, a makijaż jest w stanie sama mi go zrobić, bo ja jestem w tym kiepska. Ostatnio widuję, że strasznie lecą hejty w jej kierunku. Ale dlaczego? Z zazdrości? Przecież każdy zasługuje na odrobinę szacunku i tolerancji. Ona naprawdę wkłada w to wszystko  całe swoje serce. 


TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO, SYLWIA :)

5 komentarzy:

 1. ooo :D moja imienniczka :D

  OdpowiedzUsuń
 2. o jakie to urocze :)

  taki tam włam ;d

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz naprawdę świetnego bloga :)
  Mam do Ciebie ogromną prośbę, może proszę o zbyt wiele, ale to bardzo ważne.
  Wymyśliłam pewną akcję na moim blogu, tak właściwie cały ten blog to już jedna wielka akcja!
  Jeśli zechcesz mi pomóc, albo przynajmniej się przyłączyć - obserwując, będę Ci niezmiernie wdzięczna. Wszystko jest napisane w najnowszej notce.
  Mogę zmienić świat tylko z tobą :)
  f-me-i-am-famous.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochaaaaam Cięę ! <33333

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja imienniczka :DDDD

  OdpowiedzUsuń