poniedziałek, 19 listopada 2012

I love haters ♥

Uwielbiam hejterów :) Boże to tacy zabawni ludzie, którzy albo zazdroszczą albo ... w sumie nie wiem, jaką mają motywacje. To jest naprawdę żałosne i jeśli myślą, że sprawią mi przykrość komentarzami na jakże niskim poziomie intelektualnym to się mylą. Od tej pory nie będę zatwierdzała idiotycznych, hejterskich komentarzy, które jedynie spamują bloga, a nic na niego nie wnoszą. Każdy ma prawo mieć własną opinie na różne tematy, szkoda tylko, że niektóre osoby nie mają w głowie na tyle inteligencji, żeby zrobić to w kulturalny sposób. Dziękuję :) A i uwielbiam hejterów, bo podnoszą statystyki 

5 komentarzy:

 1. dobre nastawienie! Dołanczam się do ostatnie go zdania ! <3 Extra zdjecia :> hahahah ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz krzywe palce środkowe hahahha ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proste są akurat :D tak wyszły :) krzywy mam serdeczny w prawej ręce od pisania .. bo ja pisze nie na środkowym , tylko na serdecznym :) Pozdrawiam, K.

   Usuń
 3. Ujdzie ten blog. Ale dam Ci radę.. nie uśmiechaj się, bo masz krzywe zęby i to strasznie widać .. . Blog byłby ładniejszy i ciekawszy bez zdjęć Twojej osoby ;) . Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zęby mam akurat proste, a aparat ortodontyczny, który noszę, ale pewnie nie zauważyłaś, bo jest przeźroczysty, nie służy w moim przypadku do prostowania zębów :) Pozdrawiam, K.

   Usuń